Fremtræder virkelig flot og nyistandsat
Kan anvendes til kontor, café, butik eller andet.
Drømmer du om at åbne din egen café eller café i kombination med f.eks. en tøjbutik, kan din drøm nu gå i opfyldelse.
Beliggende i virkelig smuk, arkitektonisk ejendom med udsigt over vandet i Skælskør Havn finder du disse nyistandsatte lokaler, som kan danne den perfekte ramme om en café eller café i kombination med en tøjbutik.
Lokalerne er indrettet med et stort serveringslokale, som er sammenhængende med et lidt mindre, hvor der er mulighed for at sidde lidt mere ugeneret. Indretningen og stemningen ved vandet vil også være meget velegnet til f.eks. en tøjbutik.
Der er kundetoilet og særskilt personaletoilet samt et område, hvor lejer naturligt kan indrette sit køkken tilpasset til formålet.
Mulighed for udeservering i højsæsonen, hvor der naturligt er mange gæster/turister i området.
Trappeleje:
Kr. 10.000 / pr. md. de første 3 måneder
kr. 12.500 / pr. md.de næste 3 måneder
kr. 15.000 / pr. md. fra måned 7 og fremefter = basislejen