Lige udenfor Christiansfeld
Enkel villa perfekt til udlejning John Frandsen Erhverv udbyder villa, som kan benyttes til udlejning. Ejendommen har senest været udlejet, men står nu tom til købers disposition.
Ejendommen er beliggende med få minutters kørsel til Christiansfeld, som byder påindkøbsmuligheder, skole, daginstitutioner, byliv og meget mere. Fra ejendommen er ligeledes kun16 minutters kørsel til Haderslev og 20 minutter til Kolding. Motorvejen ligger kun 5 minutter fraejendommen.
Ejendommen har en 1.194 m² skøn grund med en stor græsplæne, hvor der er en flot udsigt over åbnemarker og dansk natur.
Boligen på 90 m² er i stueplan indrettet med entre, som fører ind til køkkenet og stuen. Fra køkkeneter ligeledes adgang til et stort værelse og en gang, hvor badeværelse samt et fyrrum findes. I entréenfindes trappen op til 1. salen, som er indrettet med repos og 2 værelser.
Her er mulighed for at udleje en hyggelig villa i landlige omgivelser og med masser af udendørs pladstil børn og aktivitet.